Om du har några frågor så hjälper vi gärna till! Skicka alla frågor till info@mitab.se så återkommer vi så snart som möjligt. Om det gäller mer brådskande frågor rekommenderar vi att du försöker nå oss via telefon.

Förfrågningar från länder och regioner som inte har listats nedan hänvisar vi till vårt huvudkontor.

HQ

Mitab Sweden AB
Fraktgatan 2 Box 426
573 25 Tranås
Sverige

Showroom

Etage 1
Rosenlundsgatan 40
118 53 Stockholm
Sverige

Kundtjänst

Telefon: +46 140-530 00
Fax: +46 140-530 50
E-mail: info@mitab.se

Måndag – Fredag
07.30 – 16.30 CET

Peter Torstensson
Managing Director

Tel: +46 140 77 06 10
E-mail: peter.torstensson@mitab.se

Marcus Torstensson
Design Director

Tel: +46 140 77 06 30
E-mail: marcus.torstensson@mitab.se

Johannes Herbertsson
Sales & Marketing Director
Export & Sweden Stockholm / North

Tel: +46 140 77 06 06
E-mail: johannes.herbertsson@mitab.se

Simon Eklund
Regional Sales Manager South

Tel: +46 140 77 06 03
E-mail: simon.eklund@mitab.se

D – Just

Tel: +45 3110 0672
E-mail: michael@d-just.dk

Thomas Barbier

Tel: +33 0975 30 70 42
E-mail: thomas.barbier@wanadoo.fr

Collected B.V.

P.O. Box 287
5600 AG  Eindhoven

Tel: +31 (0)85 004 31 78
E-mail: info@collected.nl

Agent Norge

Tel: +47 90139999
E-mail: johnny@agentnorge.no

Sueno

Tel: +44 7305 247 640
E-mail: sueno.london@gmail.com

NY

10X Design
Tel: +1 917 345 6947
E-mail: yolo@10xdesign.co

Southern CA

DKRM Projects
Tel: +1 917 370 3880
E-mail: laceylechner@dkmr.co

Northern CA

CKM & CO
Tel: +1 415 971 9939
E-mail: chantal@ckm-and-co.com

MO, IA, NE, KS

Nest Luxury
Tel: +1 816-217-6860
E-mail: rhiannon@nestluxury.com

Texas

Scott + Cooner inc
Tel: +1 214 748 9838
E-mail: Ls1@scottcooner.com

IL, WI

Policroma LLC
Tel: +1 310-384-9553
E-mail: barbara@poli-croma.com

MA, NH, VT, ME, RI, CT

The Source Inc
Tel: +1 616-653-1166
E-mail: suzy@the-source-inc.com

NJ, DE, PA

JL Group
Tel: +1 856 904 1305
E-mail: jason@jasonlevyassoc.com

Representative

Alan Grandis
Tel: +1 (646) 633-2568
E-mail: alan.grandis@mitab.se

Shopping Basket